systema

O nagrzewnicach gazowych - ogólnie

NAGRZEWNICE - ogólnie

EOLO nagrzewnica powietrza jest doskonałym rozwiązaniem dla pomieszczeń ogrzewanych zarówno całościowo, jak i w wybranych strefach grzewczych. Porównując nagrzewnicę EOLO z tradycyjnymi systemami grzewczymi, wymagającymi oddzielnych pomieszczeń dla kotłowni, łatwo możemy utwierdzić się w przekonaniu o przenoszeniu najniższych kosztów inwestycyjnych oraz eksploatacyjnych w przypadku wyboru oferowanego przez firmę SYSTEMA POLSKA - nagrzewnic EOLO.

nagrzewnice w haliUtrzymanie tych kosztów na poziomie minimalnym jest możliwe dzięki temu, iż nagrzewnica EOLO jest urządzeniem samowystarczalnym, wyposażona w komorę spalania wytwarzającą bezpośrednio ciepło w pomieszczeniu, gdzie jest zainstalowana, minimalizując tym samym straty ciepła. EOLO stosowane są z powodzeniem w halach, kościołach, szklarniach, laboratoriach, obiektach sportowych, warsztatach samochodowych itp.

Proces mieszania gazu z powietrzem odbywa się za pomocą wentylatora nadmuchowego, umieszczonego tuż przed komorą spalania.

  • PALNIK przystosowany jest do spalania zarówno ziemnego, jak i płynnego gazu, co potwierdzają przeprowadzone badania i testy wg standardów norm europejskich CE oraz dopuszczeń polskich Instytutu Górnictwa Naftowego i Gazownictwa w Krakowie.
  • KOMORA SPALANIA: wykonana ze stali nierdzewnej. Wysokoefektywny, o dużej powierzchni wymiennik ciepła, którego ewentualne czyszczenie i konserwację ułatwiają odkręcane rewizje.
  • CYNKOWA METALOWA OBUDOWA: wykonana ze stali ocynkowanej, lakierowana proszkiem epoksydowym, wytrzymałą na wysokie temperatury
  • ZESPÓŁ WENTYLATORÓW: składający się z jednego, dwóch, trzech lub czterech wentylatorów osiowych lub odśrodkowych mających różne zastosowanie, na przykład recyrkulacja na zewnątrz budynku i filtracja powietrza wewnątrz budynku lub z zewnątrz.
Subskrybuj RSS - systema